logo

Czwartek, 22 Marzec 2018

english flag german-flag


Basen

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu, w nowoczesnym ośrodku przy ulicy Kolnej 2 w Krakowie.

Nasz ośrodek jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic, którzy pragną aktywnie spędzać wolne chwile. W ofercie rekreacyjno- sportowej dostępny jest szereg atrakcji, z których skorzystać można indywidualnie, bądź z rodziną i przyjaciółmi:
  • basen sportowy o długości 25 metrów z 6 torami,
  • basen rekreacyjny z kaskadą wodną i masażem wodnym oraz jacuzzi,
  • wielofunkcyjna hala sportowa,
  • hala fitness,
  • siłownia.

Zregenerować siły i zrelaksować się można również w profesjonalnym zespole odnowy biologicznej:

  • sauna,
  • gabinet masażu,
  • gabinet hydroterapii,
  • gabinet fizykoterapii,
  • krioterapia miejscowa.

Obiekt sportowo - rekreacyjny przy ul. Kolnej w Krakowie jest jednym z niewielu obiektów, który w sposób kompleksowy w pięknej scenerii przyrody i zabytków stwarza doskonałe warunki do czynnego wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów przez mieszkańców Krakowa, jak i odwiedzających go turystów. Nasz obiekt to nowoczesny kompleks sportowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Basen umożliwia organizację zawodów sportowych, szkoleń, pływania synchronicznego oraz gier dla dzieci i młodzieży. Zróżnicowana głębokość basenu sportowego (1,4 m - 1,8m) oraz basenu rekreacyjnego (0,6 m - 1 m) ułatwia prowadzenie nauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo.

basen1basen2basen5

Basen sportowy to doskonała oferta dla osób dobrze pływających. Szerokie tory oraz stale monitorowana temperatura wody pozwala na swobodne i komfortowe korzystanie z pływalni.


Na naszym basenie można również uczęszczać na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Ich wiedza i umiejętności, są gwarancją szybkiej nauki i przyjemnej zabawy. Odbywają się tutaj także zajęcia nauki pływania dla niemowląt. Dla szukających relaksu proponujemy saunę, jacuzzi, jak również zjeżdżalnię. Jedna ze ścian obiektu jest częściowo przeszklona. W cieplejsze dni pozwala opalać się na wygodnych przeznaczonych do tego celu leżakach.

basen3basen4basen6

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Partnerzy stopka

Logo Krakow C rgb Logo Zarzad Infrastruktury Sportowej H rgb logo krakow Logo Małopolska V RGB
 
alt
www.aqua-korekt.pl mistral-logo 1 12470 alt rafting dunajec logo 
cid image001 jpg01D208E8 rmfmaxxx logo
 
TVP3 Krakow podst
 
rivnet logo
Wodociagi na stronę
 
alt

 

alt

 

 

alt

 

 mybenefit

 DP banner strona

      

lotto logo 3

 faro logo

 

 Hoop

         AVENHANSEN logo 2017 FB kwadrat bialy 300            logo