logo

Czwartek, 24 Maj 2018

english flag german-flag


Basen

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu, w nowoczesnym ośrodku przy ulicy Kolnej 2 w Krakowie.

Nasz ośrodek jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic, którzy pragną aktywnie spędzać wolne chwile. W ofercie rekreacyjno- sportowej dostępny jest szereg atrakcji, z których skorzystać można indywidualnie, bądź z rodziną i przyjaciółmi:
  • basen sportowy o długości 25 metrów z 6 torami,
  • basen rekreacyjny z kaskadą wodną i masażem wodnym oraz jacuzzi,
  • wielofunkcyjna hala sportowa,
  • hala fitness,
  • siłownia.

Zregenerować siły i zrelaksować się można również w profesjonalnym zespole odnowy biologicznej:

  • saunarium,
  • gabinet masażu,
  • gabinet hydroterapii,
  • gabinet fizykoterapii,
  • krioterapia miejscowa.

Obiekt sportowo - rekreacyjny przy ul. Kolnej w Krakowie jest jednym z niewielu obiektów, który w sposób kompleksowy w pięknej scenerii przyrody i zabytków stwarza doskonałe warunki do czynnego wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów przez mieszkańców Krakowa, jak i odwiedzających go turystów. Nasz obiekt to nowoczesny kompleks sportowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Basen umożliwia organizację zawodów sportowych, szkoleń, pływania synchronicznego oraz gier dla dzieci i młodzieży. Zróżnicowana głębokość basenu sportowego (1,4 m - 1,8m) oraz basenu rekreacyjnego (0,6 m - 1 m) ułatwia prowadzenie nauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo.

basen1basen2basen5

Basen sportowy to doskonała oferta dla osób dobrze pływających. Szerokie tory oraz stale monitorowana temperatura wody pozwala na swobodne i komfortowe korzystanie z pływalni.


Na naszym basenie można również uczęszczać na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Ich wiedza i umiejętności, są gwarancją szybkiej nauki i przyjemnej zabawy. Odbywają się tutaj także zajęcia nauki pływania dla niemowląt. Dla szukających relaksu proponujemy saunę, jacuzzi, jak również zjeżdżalnię. Jedna ze ścian obiektu jest częściowo przeszklona. W cieplejsze dni pozwala opalać się na wygodnych przeznaczonych do tego celu leżakach.

basen3basen4basen6

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Partnerzy stopka

Logo Krakow C rgb Logo Zarzad Infrastruktury Sportowej H rgb logo krakow Logo Małopolska V RGB
 
alt
www.aqua-korekt.pl mistral-logo indeks alt rafting dunajec logo 
cid image001 jpg01D208E8 rmfmaxxx logo
 
TVP3 Krakow podst
 
rivnet logo
Wodociagi na stronę
 
alt

 

alt

AVENHANSEN logo 2017 FB kwadrat bialy 300

 

 mybenefit

 DP banner strona

      

lotto logo 3

 faro logo

 

logo

 

lovekrakow logo mini

         anwa new